קטגוריית התנדבות

היי, חשבתי אולי להוסיף פורום התנדבות שיאפשר מפגש בין מתנדבים בתחומים שונים למנטורים ולעוד מתנדבים באותו התחום אך ביישומים אחרים.

למשל, אני מתנדב במוזילה וכותב פיצ׳ר כזה וכזה ורציתי לפרסם את מהלך העבודה שלי, לשאול אם מישהו רוצה להצטרף אלי וכן הלאה.

אז הכיוון הוא בעצם לפתוח קטגוריית התנדבות, מתחתיה פיתוח/קוד, תרגום (תיעוד, הסבה מימין לשמאל), גרפיקה, יח״צ (נראה לי פחות רלוונטי) וככה נוכל לערב מגוון גורמים ולהפגיש את המתנדבים זה עם זה.

מתאים? מיותר?

רעיון טוב לדעתי…
יש כרגע מקום שבו אנשים יכולים להצטרף לטובת פיתוח משותף?
כי אם לא, בהחלט צריך…

כרגע אפשר פשוט לפרסם משהו ברשימת התפוצה של המקור, אולי למישהו יהיה זמן והוא ישים לב אליך ויצטרף, במקרה הפחות טוב אפס תגובות ואפס היענות.

אני מאמין שזה דורש עוד ליטוש אבל זה יכול לעבוד, יש לי כרגע כמה עשרות פרויקטים שאני מעורב בהם (בתרגום בעיקר) וזה יכול להיות מעניין לגייס עוד עיניים לטובת ייעול תהליכים וחניכה במידת הצורך.

אוקיי, לפי מה שאתה אומר כדאי לבחון מה בדיוק הבעיה כיום ואיך ניתן לפתור אותה.
לדוגמא, אולי אם יהיה איזה פורמט הודעה או משהו, ונגיד אנשים גם יתארו מה תהליך החניכה בפרויקט הקוד הפתוח שלהם, אולי לאנשים יהיה קל יותר להתחבר ולהצטרף, מאשר סתם לחפש Issue.

כיוון טוב! כמה פורמטים למעשה, לפי אופן ההתנדבות ומידת המעורבות בפרויקט, אם אני סתם מתנדב שלא יודע לחנוך או חונך אלו דברים שונים יחסית.

השאלה היא אם זה לא יהיה מסורבל מדי ואנשים פשוט יעדיפו לא להתעסק בזה כלל.

כרגע הוספתי קטגוריה של התנדבות, הצעות ושיפורים לתיאור יתקבלו בברכה :slight_smile:

רעיון ממש מגניב! סחטיין ירון :slight_smile: